Kdysi dávno jste si vytvořili Facebook profil, ale nyní vám přijde, že Facebook ví vše kolem vás a máte toho dost? Pojďme si v tomto návodu ukázat, jak zrušit Facebook. Facebook můžete zrušit úplně, nebo jej pouze dočasně deaktivovat.

 

Jak zrušit Facebook?

1. Postup je kupodivu velmi jednoduchý. Přejděte na váš Facebookový profil, který chcete zrušit. Vpravo nahoře klikněte na ikonu šipky Ikona šipky na Facebookovém profilu..

2. Jakmile kliknete na šipku, zobrazí se vám nabídka. Nyní přejděte do Nastavení.

3. Nyní se nacházíme v Nastavení vašeho profilu. Přejděte do záložky Vaše informace na Faebooku a následně klikněte na Deaktivace a odstranění.

4. Nyní máte možnost promyslet, zda skutečně chcete Facebook úplně odstranit, nebo pouze dočasně deaktivovat. My chceme, v tomto návodu, Facebook trvale smazat, takže zvolíme možnost Trvalé odstranění účtu. Následně klikneme na tlačítko Pokračovat v odstranění účtu.

5. Poslední krok vás dělí od smazání účtu na Facebooku. V tomto kroku máte ještě možnost stáhnout fotky, které máte na profilu nahrané, případně pokud máte vytvořené firemní stránky, tak můžete předat roli správce někomu jinému.

Fertig. Nyní můžete požadavek, na smazání Facebook profilu, do 30 dnů stornovat. Stačí se přihlásit a kliknout na tlačítko Zrušit odstranění. Po 30 dnech již nejde smazání zrušit a váš obsah bude nenávratně pryč.

Byl návod užitečný? Sdílejte ho a sledujte mě na sociálních sítích.

Nevíte si rady? Zašlete mi zprávu.

15 + 9 =

Nejnovější články

Jak přidat nového uživatele ve WordPress?

Jak přidat nového uživatele ve WordPress?

Vytvořili jste si webové stránky a nyní byste chtěli přidat nového uživatele ve Wordpress? Třeba copywrittera, administrátora stránek nebo dokonce člověka, který se vám bude věnovat o SEO? Pokud nevíte jak na to, tak žadný strach, je to velmi jednoduché a stačí pár...

Jak nastavit Akismet?

Jak nastavit Akismet?

Každý nově nainstalovaný Wordpress má před instalováno několik pluginů. Jedním z nich je právě Akismet. Jedná se o velmi dobrý plugin, který vám ušetří mnoho času a také starostí. Důležité však je, že plugin je sice nainstalovaný, ale není aktivní.   Co je tedy...

Jak se dají spravovat role u stránky na Facebooku?

Jak se dají spravovat role u stránky na Facebooku?

Pojďme se podívat na jednoduchý návod, jak přidat smuton.cz jako správce či editora, na vaší Facebookové stránce, abychom mohli spravovat váš Facebook a to vaším jménem. Postup je snadný, ale pokud byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi...

Jak odstranit jiného uživatele z Facebookových stránek?

Jak odstranit jiného uživatele z Facebookových stránek?

1. Právě jste si nechali od nás vytvořit Facebookové stránky? Nejste si jisti, jak přijmout správcovství vaší stránky a jak nás odstranit? Podívejte se na jednoduchý návod.2. Nyní, když jste již potvrdili roli správce, přejděte do nastavení vaší Facebookové stránky.3....